Skip to content
🍿

Calorii Gustări

Calorii pentru snacks și gustări

Tabel Complet: Calorii si Valori Nutritionale

Tabel Complet: Calorii si Valori Nutritionale - Gustări
AlimentCalorii (kcal)Proteine (g)Carbo (g)Grasimi (g)
Migdale579212250
Nuci654151465
Arahide567261649
Popcorn (la aer)38712784.5
Chipsuri53675335
Unt de Arahide588252050
Semințe de Chia486174231
Semințe de susan57317.723.449.7
Fistic560202845
Caju55318.230.243.9
Tahini595172153
Semințe de Dovleac559301149

* Toate valorile sunt per 100g de produs